Bedankt voor uw bezoek aan de stand van Compad Software!

Vandaag heeft u kennisgemaakt met onze innovatieve oplossingen voor diverse branches, zoals de brood- en banketbakkerij, ijsmakerij en horeca. We hopen dat u de informatie heeft gevonden die u zocht en dat onze software u helpt bij een efficiëntere bedrijfsvoering en verdere groei.

Wilt u meer weten over onze branchegerichte oplossingen? Op deze pagina vindt u handige links met alle relevante informatie.
Liever persoonlijk advies? Plan dan geheel vrijblijvend een afspraak met één van onze specialisten. Wij helpen u graag verder!

De vele oplossingen Compad Software

Compad Bakkerij

De betaalbare oplossing van Compad Bakkerij totaliseert baklijsten. Afhankelijk van de gemaakte afspraken met de klant kunnen geplaatste bestellingen direct verwerkt worden tot facturen, waarbij rekening wordt gehouden prijsafspraken, kortingsregelingen en factuurfrequenties

Digitaal Productiebord

Bestellingen worden gepresenteerd op interactieve productieborden. Hiermee komt een einde aan de vele papieren overzichten, zoals papieren baklijsten, -werkstaten, -snijlijsten, -verdeelstaten. Dankzij de innovatieve techniek worden de verschillende afdelingen binnen de bakkerij real-time geïnformeerd over de productievoortgang.

Compad Webshop

Compad Reclamestudio helpt de bakkers al meer dan 10 jaar met het realiseren van meer online omzet door het vergroten van de online zichtbaarheid in de vorm van websites en webshop. Deze kunnen gekoppeld worden aan onze bakkerijsoftware en ijsmakerijsoftware. Naast websites en webshops realiseren wij ook traditionele reclame-uitingen zoals folders, flyers en posters.

Etikettering

Met Compad GoedEtiket, gekoppeld aan SpecsPlaza, voldoet u altijd aan het juiste warenwettelijke etiket. Al voor € 23,50 per maand beschikt u over een etiket in eigen huisstijl, productspecificatiebladen, allergenenspecificaties en schapkaarten.

Zakelijke bestelmodule

Compad biedt uw afnemers de mogelijkheid om via OrderNow, het online zakelijke bestelportaal, zelf hun eigen bestellingen te plaatsen en te beheren. Deze komen automatisch in uw bakkerijsoftware of ijsmakerijsoftware te staan.

Compad IJsmakerij

Met ons nieuwe product Compad IJsmakerij  bieden wij een totale ERP oplossing voor ijssalons en ijsbereiders. Steeds meer ijsbereiders richten zich naast de particuliere verkoop ook op horeca en levering aan derde kanaal.

Zij gingen u voor: